Wyniki Grand Prix Jeziora Powidzkiego 2017

  • Klasa otwartopokładowa do 6 m

    Miejsce Sternik nazwisko Sternik imię PPJK Kosewo Horn Kosewo Regaty Powidzkie Jabłona Kotwica Moran Horn Kosewo BLT Przybrodzin Finał Suma
    1 Wróblewska  Dominika  65 0 0 0 64 80 0 0 0 209
    2 Pinczyński  Marcin  100 0 0 0 0 100 0 0 0 200
    3 Frank  Niels  46 0 0 0 80 55 0 0 0 181
    4 Stępniewska  Anna  55 0 0 0 52 65 0 0 0 172
    5 Osińska  Ada 80 0 0 0 0 0 0 0 0 80
    6 Wesołowski Jacek 0 0 0 0 0 46 0 0 0 46
    7 Moch  Maciej  38 0 0 0 0 0 0 0 0 38
  • Klasa TRIAS

    Miejsce Sternik nazwisko Sternik imię PPJK Kosewo Horn Kosewo Regaty Powidzkie Jabłona Kotwica Moran Horn Kosewo BLT Przybrodzin Finał Suma
    1 Potok  Maciej  100 100 71,5 71,5 78 96 80 88 0 685
    2 Maciejak Radosław 0 0 110 110 120 120 100 110 0 670
    3 Brona  Paweł  80 80 88 60,5 96 66 65 34,1 0 569,6
    4 Gryc  Ryszard  65 55 50,6 41,8 66 55,2 55 71,5 0 460,1
    5 Grzeszczyk  Paweł  55 65 41,8 50,6 55,2 45,6 46 50,6 0 409,8
    6 Wróblewski  Marcin  46 46 34,1 27,5 30 37,2 0 60,5 0 281,3
    7 Makowski Tomasz 0 0 60,5 88 45,6 0 0 0 0 194,1
    8 Bartkowiak  Marcin  0 0 0 34,1 37,2 30 0 27,5 0 128,8
    9 Grzegorek Monika 0 0 0 0 24 78 0 0 0 102
    10 Pawlicki Paweł  0 0 0 0 0 24 0 41,8 0 65,8
  • Klasa Omega klasyczna

    Miejsce Sternik nazwisko Sternik imię PPJK Kosewo Horn Kosewo Regaty Powidzkie Jabłona Kotwica Moran Horn Kosewo BLT Przybrodzin Finał Suma
    1 Górczyński  Dariusz  90 80 0 80 0 0 80 120 0 450
    2 Jabłoński  Bartosz  49,5 52 0 52 0 0 64 0 0 217,5
    3 Ziaja  Krzysztof 0 0 0 64 0 0 0 96 0 160
    4 Mościcki  Ryszard  72 64 0 0 0 0 0 0 0 136
    5 Błaszczyński  Przemysław  0 0 0 0 0 0 0 78 0 78
    6 Sobala Jakub 0 0 0 0 0 0 0 66 0 66
    7 Tomczak  Ryszard  58,5 0 0 0 0 0 0 0 0 58,5
    8 Pruszkowski  Marcin  0 0 0 0 0 0 0 55,2 0 55,2
    9 Juszczak  Michał 0 0 0 0 0 0 52 0 0 52
    10 Skupiń  Piotr  0 0 0 0 0 0 0 45,6 0 45,6
    11 Pona  Robert 0 0 0 0 0 0 0 37,2 0 37,2
    12 Barczak  Piotr  0 0 0 0 0 0 0 30 0 30
    13 Szarla  Kamil  0 0 0 0 0 0 0 24 0 24
    14 Ludera  Robert  0 0 0 0 0 0 0 19,2 0 19,2
    15 Serowski  Arkadiusz  0 0 0 0 0 0 0 15,6 0 15,6
  • Klasa T3

    Miejsce Sternik nazwisko Sternik imię PPJK Kosewo Horn Kosewo Regaty Powidzkie Jabłona Kotwica Moran Horn Kosewo BLT Przybrodzin Finał Suma
    1 Czech  Mirosław  71,5 100 100 0 80 90 100 100 0 641,5
    2 Derda  Emil  60,5 65 80 100 55 72 65 65 0 562,5
    3 Wiśniewski  Mariusz  41,8 80 65 80 65 58,5 55 46 0 491,3
    4 Rzepka  Krzysztof  27,5 0 46 55 0 49,5 46 55 0 279
    5 Grzegorek  Tomasz  34,1 46 55 65 0 0 0 0 0 200,1
    6 Sztuba  Mirosław  88 0 0 0 0 0 0 80 0 168
    7 Brzozowski  Michał  110 0 0 0 0 0 0 0 0 110
    8 Spisak Wojciech 0 0 0 0 100 0 0 0 0 100
    9 Samsel  Jacek 0 0 0 0 0 0 80 0 0 80
    10 Feret  Tomasz 0 55 0 0 0 0 0 0 0 55
    11 Brzozowski  Andrzej  50,6 0 0 0 0 0 0 0 0 50,6
    12 Brajczewski  Włodzimierz  0 0 0 46 0 0 0 0 0 46
    13 Zygmanowski Jacek 0 0 0 0 46 0 0 0 0 46
  • Klasa T2

    Miejsce Sternik nazwisko Sternik imię PPJK Kosewo Horn Kosewo Regaty Powidzkie Jabłona Kotwica Moran Horn Kosewo BLT Przybrodzin Finał Suma
    1 Feret  Tomasz 46 0 100 110 0 110 100 88 0 554
    2 Macioszek  Marcin  0 0 80 88 80 0 65 71,5 0 384,5
    3 Gątarczyk  Roman 55 0 0 71,5 0 88 80 60,5 0 355
    4 Frydrychowski  Krzysztof  0 0 55 41,8 46 34,1 0 34,1 0 211
    5 Dobrowolski  Jarosław  0 0 65 0 0 60,5 0 50,6 0 176,1
    6 Ziemski  Michał 0 0 0 60,5 55 50,6 0 0 0 166,1
    7 Kaźmierczak  Łukasz  0 0 0 50,6 38 41,8 0 0 0 130,4
    8 Smuszkiewicz Jacek 0 0 0 0 0 0 0 110 0 110
    9 Adamowicz  Piotr 100 0 0 0 0 0 0 0 0 100
    10 Feret  Oliwia 0 0 0 0 100 0 0 0 0 100
    11 Cierpiał  Radosław 80 0 0 0 0 0 0 0 0 80
    12 Brajczewski Włodzimierz 0 0 0 0 0 71,5 0 0 0 71,5
    13 Smuszkiewicz Marek 65 0 0 0 0 0 0 0 0 65
    14 Brajczewska Zuzanna 0 0 0 0 65 0 0 0 0 65,00
    15 Piersiala  Stanisław 0 0 0 0 0 0 55 0 0 55
    16 Walczak  Tomasz  0 0 46 0 0 0 0 0 0 46
    17 Budzianowski  Dobiesław 0 0 0 0 0 0 46 0 0 46
    18 Zygmanowski Jacek 0 0 0 0 0 0 0 41,8 0 41,8
    19 Dykrzak  Krzysztof  0 0 0 34,1 0 0 0 0 0 34,1
    20 Rzeźnik Jacek 0 0 0 0 0 27,5 0 0 0 27,50
  • Klasa T1

    Miejsce Sternik nazwisko Sternik imię PPJK Kosewo Horn Kosewo Regaty Powidzkie Jabłona Kotwica Moran Horn Kosewo BLT Przybrodzin Finał Suma
    1 Chłopocki Remigiusz 80 80 90 100 110 110 90 100 0 760
    2 Woliński  Leszek  65 64 72 65 88 60,5 72 80 0 566,5
    3 Pona Robert 38 0 58,5 80 71,5 71,5 58,5 0 0 378
    4 Sękowski Sławomir 0 0 0 0 0 88 49,5 0 0 137,5
    5 Szymański  Jacek 0 52 0 0 60,5 0 0 0 0 112,5
    6 Kamiński  Tomasz  55 0 0 0 50,6 0 0 0 0 105,6
    7 Rygielski  Andrzej 100 0 0 0 0 0 0 0 0 100
    8 Maciejewski Kacper 46 0 0 46 0 0 0 0 0 92
    9 Buśkiewicz Rafał 0 0 0 0 0 0 0 65 0 65
    10 Wojciechowski  Mateusz  0 0 0 55 0 0 0 0 0 55
    11 Antczak Wojciech 0 0 0 0 0 0 0 55 0 55
    12 Smykowski Wojciech 0 0 0 0 0 50,6 0 0 0 50,6
    13 Cerkaski  Bartosz  0 0 49,5 0 0 0 0 0 0 49,5
    14 Paprota Jakub 0 0 0 0 0 0 0 46 0 46
    15 Malcher Michał 0 0 0 0 41,8 0 0 0 0 41,8
    16 Maćkowiak Wojciech 0 0 0 0 0 41,8 0 0 0 41,8
    17 Adamski Radosław 0 0 0 0 34,1 0 0 0 0 34,1
    18 Jezierski Paweł 0 0 0 0 0 34,1 0 0 0 34,1
    19 Walczuk Piotr 0 0 0 0 0 27,5 0 0 0 27,5
  • Open

    Miejsce Sternik nazwisko Sternik imię PPJK Kosewo Horn Kosewo Regaty Powidzkie Jabłona Kotwica Moran Horn Kosewo BLT Przybrodzin Finał Suma
    1 Blaszka  Sławomir  72 90 80 71,5 72 80 100 64 0 629,5
    2 Woźniak  Piotr  90 0 100 110 90 100 0 0 0 490
    3 Bednarek  Bartosz  0 72 65 60,5 0 0 80 0 0 277,5
    4 Jachowski  Paweł  58,5 0 0 50,6 0 0 0 80 0 189,1
    5 Wróblewska  Dominika  0 58,5 0 34,1 0 0 55 0 0 147,6
    6 Tylak  Sebastian  0 0 0 88 58,5 0 0 0 0 146,5
    7 Pinczyński  Marcin 0 49,5 55 41,8 0 0 0 0 0 146,3
    8 Głuszak Przemysław 0 0 0 0 0 65 0 0 0 65
    9 Boiński   Robert 0 0 0 0 0 0 65 0 0 65
    10 Wąs Jerzy 0 0 0 0 0 55 0 0 0 55
    11 Wesołowski Jacek  0 0 0 0 0 0 0 52 0 52
    12 Rogoziński  Jacek  49,5 0 0 0 0 0 0 0 0 49,5
    13 Firek Krzysztof 0 0 0 0 49,5 0 0 0 0 49,5
    14 Derda Ryszard 0 0 46 0 0 0 0 0 0 46
    15 Kwapiszewski Andrzej 0 0 0 0 0 46 0 0 0 46
    16 Frank  Niels 0 0 0 0 0 0 46 0 0 46
    17 Świerczyński Grzegorz 0 0 0 0 0 38 0 0 0 38
    18 Don Alan 0 0 0 27,5 0 0 0 0 0 27,5
  • Punktacja GPJP 2017:

     Miejsce   Ilość punktów za regaty 
    1 100
    2 80
    3 65
    4 55
    5 46
    6 38
    7 31
    8 25
    9 20
    10 16
    11 13
    12 11
    13 9
    14 8
    15 7
    16 6
    17 5
    18 4
    19 3
    20 2
    21 1
    kolejne 1 pkt.




    Współczynniki frekwencyjne obowiązujące w GPJP GP 2017:

    Ilość jachtów w klasie Współczynnik
    3 0,8
    4 0,9
    5 1,0
    6 1,0
    7 1,1
    8 1,1
    9 i więcej 1,2